ایکار» درباره ما

درباره ما


با توسعه تکنولوژی و اینترنت، شرکت ایکار با شماره ثبت 25815 تصمیم بر آن گرفت تا با ورود به این عرصه و انتقال تجربیات خود به فضای مجازی محیطی امن و پویا را برای کارجویان و کارفرمایان محترم فراهم نماید.

موسسه کاریابی مجازی ایکار بستری فراهم نموده تا کارفرمایان و کارجویان گرامی در حوزه مجازی(وب) با ما در ارتباط هستید، تمام سعی خود را بر این نهاده تا بسیار ساده و کاربردی کارجویان محترم شغل دلخواه خود را جستجو نموده و کارفرمایان گرامی نیز نیروهای متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایند.

همچنین امکانی برای کارفرمایان گرامی تدارک دیده شده است تا این قشر که فرصت زمان اندکی دارند، با ثبت نام و ثبت فرصت شغلی خود بتوانند به آسودگی نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب نموده و کارجویان نیز در کوتاهترین زمان فرصت های شغلی کارفرمایان را ملاحظه نمایند.

از دیگر ویژگی های وبسایت کاریابی الکترونیکی(مجازی)؛ صرفه جویی در وقت است؛ کارجویان و کارفرمایان محترم می توانند به صورت 24 ساعته در شبانه روز از تمامی امکانات سایت برخوردار گردند.

ما تلاش داریم تا تمامی شهروندان عزیز به ساده ترین شکل و کمترین هزینه نیاز اشتغال خود را مرتفع نمایند.

در پایان از خداوند منان می خواهیم تا ما را در تحقق اهدافمان که همانا تسریع در امور اشتغال جوانان این مرز و بوم است یاری کند، و تلاش کنیم به این سخن گران مایه مقام معظم رهبری که فرمودند: بزرگترین جهاد امروز ما اشتغال و کارآفرینی برای جوانان است جامه عمل بپوشانیم.

انشاءالله با استفاده از تمامی امکانات به روز و کاربردی، در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه اشتغال، تلاشی هر چند کوچک اما صادقانه انجام دهیم.

با تشکر

کیان مهر